Arşiv Ağustos, 2009

Turkcell 3G Görüntülü Görüşme

Ağustos 21st, 2009 Editor: admin

Marka: Turkcell
Ürün: Turkcell 3G Görüntülü Görüşme
Yapımcı: Bilinmiyor
Downlaod: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]

devami

Kanal D Yeni Yayın Dönemi

Ağustos 19th, 2009 Editor: admin

Marka: Kanal D
Ürün: Yeni Yayın Dönemi 2009 – 2010 Tanıtım
Müzik: Mozart Türk Marşı Orkestra
Yapımcı: Jingle Mingle – Mert Tünay
Downlaod: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]

KANAL D 2011 – 2012 TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D 2010 “HAYKIRACAK NEFESİM” TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamıza Katılarak Yeni Reklam Müziklerinden Haberdar Olabilirsiniz. 
Videoyu görmek için lütfen bekleyin.

Türkiye’nin en renkli orkestrası

Kanal D yeni yayın dönemi tanıtım filminde yine farkını ortaya koydu. Ekran yüzlerinin her biri farklı enstrümanlarla konser coşkusu yarattı

Geçen yıllarda tanıtım çekimlerinde ekran yüzlerini mutfağa sokan, kamp kurduran Kanal D, bu yıl da geleneği bozmadı ve bünyesindeki program ve dizilerde görev alanlarla klip tadında bir tanıtım filmine imza attı. İki hafta önce gerçekleştirilen Kanal D’nin, 2009 – 2010 yayın dönemi tanıtım filminde “Kanal D Orkestrası” teması işlendi. Çekimlerde Kanal D orkestrası, Mozart’ın “Türk Marşı”nı yorumladı.

“Kanal D Orkestrası” projesi uzun bir maraton sonunda hayata geçirildi. Murat Küçük’ün yönetmenliğinde Kemerburgaz’da yapılan çekimler beş günde tamamlandı.

Tanıtımın müziği Türkiye’nin en başarılı reklam müziği bestecilerinden biri olan Mert Tünay Tarafından yapıldı.

Çekimlerin yapıldığı Orion Stüdyoları’na ilk gelenler Mehmet Ali Birand ve Kanal D Ana Haber Bülteni ekibi oldu. Özellikle Mehmet Ali Birand’ın ritim tutması ile başlayan çekimler çok keyifli geçti. Ekip çekimler bittikten sonra dahi enstrümanları ellerinden düşürmedi. Ardından “Güzel Bir Gün”ün sunucuları Cem Davran ve Tülin Şahin stüdyoya gelip enerjileriyle biz yeni sezona hazırız mesajını verdi. “Haneler” programının oyuncuları da o kadar neşeliydi ki, kendi aralarındaki şakalaşmaları çekimlere de yansıdı.

İKİNCİ GÜN
“Cinemania” programının sunucusu Ömür Gedik sinema programına gönderme yapan gong’u hem de çok güzel resim verdiği kontrbass’ı çaldı. Seda Sayan da çekimlerini neşe içerisinde tamamladı. “Hanımın Çiftliği”nin başrol oyuncuları kostümleriyle sanki 1950’li yıllardan çıkıp gelmiş gibiydi. “Arka Sokaklar” ekibinin çekimlerine K9 eğitimi almış dizinin kadrolu köpeği Kont da geldi. Kont, ekibin yüksek volümlü seslerinden korkup kaçmaya çalıştıkça tüm ekibin neşesi arttı.

ÜÇÜNCÜ GÜN
Yapımını, D Productions’ın üstlendiği tanıtım filminin çekimlerinde üçüncü gün “Geniş Aile” ekibi stüdyodaydı. “Geniş Aile” ekibinin kendi aralarındaki şakalaşmalar sete damgasını vurdu. Ardından “Akasya Durağı” ekibinden Nuri Baba ve arkadaşları stüdyoda kendini gösterdi. Zeki Alasya, udunu keyifle çalarken bir yandan etrafla şakalaştı. Ve Güneri Cıvaoğlu. Piyanonun başında sanki bir resital sunuyor gibiydi. Günün son konukları “Kavak Yelleri” oyuncuları oldu. Onlar da ekibe yeni katılan Sarp Apak’la birlikte genç bir rock grubu oldular.
DÖRDÜNCÜ GÜN
Yönetmen Murat Küçük’ün dördüncü günkü konukları Ali Rıza Bey ve ailesi oldu. “Yaprak Dökümü”nde izleyicilerin bir türlü yüzlerini gülerken görmediği aile, mutluluğun onlara çok yakıştığını gösterdi. Ardından “Aşk-ı Memnu” ekibi stüdyoda yerlerini aldı. Hepsi de çok şıktı. Ekip yaz tatili sonrası ilk buluşmanın tadını çıkardı. Adnan Bey ile Behlül kemanları ile çello çalan Bihter’in etrafında dönüp durdu.

BEŞİNCİ VE SON GÜN…
Bugün artık çekimlerdeki son gün. “Bir Bulut Olsam” oyuncuları son günün, çekimleri ilk yapılacak ekibi oldu. Narin, ortada oturmuş, elinde tefi çalarken yine Mustafa ile Dr. Serdar’ın arasında kaldı. Beş günlük çekim maratonunun son konukları ise “Küçük Kadınlar” oyuncuları oldu. Diziye yeni katılan Özge Borak ve diğer oyuncular, müzik aletlerini çalmada gösterdikleri gayretle dikkat çekti.

devami

Sütaş Ayran Reklam Müziği

Ağustos 14th, 2009 Editor: admin

Marka: Sütaş
Ürün: Ayran
Müzik: Sütaş Ayran Jingle
Yapımcı: Elec-Trip, Oğuz Kaplangı
Download: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]

devami

Shop And Miles Reklam Müziği

Ağustos 7th, 2009 Editor: admin

Marka: Türk Hava Yolları – Garanti Bankası
Ürün: Shop And Miles
Müzik: Shop And Miles Jingle
Yapımcı: Bilinmiyor
Downlaod: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]
Şifre:  [hidepost]reklammuzik.com [/hidepost]

devami

Turkcell 3G Vınn Reklam Müziği

Ağustos 3rd, 2009 Editor: admin

Marka: Turkcell
Ürün: Vınn
Müzik: 3G Vınn
Downlaod: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]

devami

Vodafone 3G Reklam Müziği

Ağustos 2nd, 2009 Editor: admin

Marka: Vodafone
Ürün: 3G
Müzik: Zülfü Livaneli – Özgürlük
Download: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]

Facebook Sayfamıza Katılarak Yeni Reklam Müziklerinden Haberdar Olabilirsiniz. 

devami

Giriş yapın