Arşiv Haziran, 2010

Eti Reklam Müziği

Haziran 18th, 2010 Editor: admin

Marka: Eti
Ürün: Eti Kurumsal İmaj
Jingle: Mutluluk İki Parmağının Arasında
Söz – Müzik: Şehrazat
Düzenleme: Emre Irmak
Download: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]
[hidepost]Şifre: reklammuzik.com[/hidepost]

Facebook Sayfamıza Katılarak Yeni Reklam Müziklerinden Haberdar Olabilirsiniz. 

Bir Bilmecem Var Çocuklar” jingle’ı ile 7’den 70’e herkesin hafızasında yer tutan, 2007 yılında ise iletişim stratejisini “Mutluluk İki Parmağının Arasında” teması üzerine kuran ETİ, aynı tema ile hazırladığı yeni kampanya ile Türk insanının “hayatına küçük mutluluklar katmaya” devam ediyor.

ETİ, reklam kampanyası ile tüketicilerine “ETİ, ürünleri ile yaşama küçük mutluluklar katar” mesajıyla ulaşmayı sürdürüyor. Kampanya ETİ ürünlerinin tüketicilere sunduğu küçük lezzetlerin, sadece damakları tatlandırmakla kalmayıp hayatlarımıza da küçük mutluluklar kattığı gerçeğinden hareketle hazırlandı. Kampanyanın bu seneki ayağında da ETİ’nin her kesimden insanın hayatında yarattığı küçük mutluluk anları anlatılıyor.

Söz müzik Şehrazat, aranjman Emre Irmak’a ait

Reklam filminin müziği ise ayrı bir önem taşıyor. Türk müzik dünyasındaki dillerden düşmeyen sayısız eserin altında imzası bulunan ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat, yeni reklam filminde kullanılmak üzere ETİ için özel bir şarkı hazırladı. Söz ve müziğin altında Şehrazat imzası taşıyan ilk reklam jingle’ının aranjmanını ise Emre Irmak yaptı. Şarkıyı; Ajda Pekkan, Yalın gibi sanatçıların vokalistliğini yapan genç yetenek Zeynep Doruk seslendirdi.

Oyunculuk tecrübesi olmayan 75 kişi rol aldı

Filmde, hayatın içinden doğal mutlulukların yansıtılması amaçlandı. Bu nedenle reklam kampanyasında yer alacak kişilere karar verilirken özellikle bir oyunculuk geçmişine sahip olma-ma-larına dikkat edildi. Türkiye’nin farklı yörelerinden farklı farklı yaş gruplarından insanları kapsayacak bir cast çalışması yapıldı. Sıcacık bir gülümsemeye sahip olan, yalnızca yüzüyle değil tüm bedeniyle gülen, mutluluğu hisseden ve karşısındakine de hissettiren cast’lar uzun çalışmalar neticesinde belirlendi.

TV filmi ve fotoğraf çekimlerinde toplam 75 kişi rol aldı. Film ve fotoğraf çekimlerinin hazırlık aşamalarında ise yaklaşık 70 kişi görev aldı.

Reklam kampanyasının açıkhava ayağında ise Demet Evgar Eti Browni Intense, Tayfun Talipoğlu Eti Elbette, Naz Elmas Eti Benimo markaları ile görüntülendi.

Hayatın içinden sahneler yakalamak adına çekimler doğal, günlük yaşamda her gün karşımıza çıkan mekanlarda gerçekleştirildi. Çekim yerleri arasında; Balat sahil yolu, Eyüp, Eminönü Meydanı, İstanbul Erkek Lisesi, Zekeriyaköy yer alıyor. Fotoğraf çekimleri Rpresenter firmasından ünlü fotoğraf sanatçısı Gökhan Ertem yaptı. Çekimler yaklaşık 7 gün sürdü.

devami

Giriş yapın