Arşiv Aralık, 2010

Kanal D Yeni Yıl Tanıtım Müziği

Aralık 21st, 2010 Editor: admin

Marka: Kanal D
Ürün: 2011 Yeni Yıl Tanıtım Müziği
Müzik: [hidepost]Gerry & The Pacemakers – You’ll Never Walk Alone[/hidepost]
Download: İndirmek İçin [hidepost]Tıklayınız[/hidepost]
Rar Şifresi: reklammuzik.com

Facebook Sayfamıza Katılarak Yeni Reklam Müziklerinden Haberdar Olabilirsiniz.

Kanal D 2011 Yeni Yıl Tanıtım Filmi yayına girdi. Fragmanda, Kanal D’de yayınlanmakta olan Yaprak Dökümü, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Akasya Durağı, Beyaz Show gibi dizi ve programların görüntüleriyle güzel bir kolaj hazırlanmış. “Yeni Yıla Yeni Heyecanlarla Yürüyoruz” sloganıyla yayına giren tanıtım Coca Cola sponsorluğunda çekilmiş. Fragmanın güzel müziğini sitemizden indirebilirsiniz.

devami

Turkcell Daha Fazla Hayat Reklam

Aralık 2nd, 2010 Editor: admin

Marka: Turkcell
Ürün: Turkcell’le Hayat Daha Fazla Hayat
Jingle: Atakan Ilgazdağ
Download: Kenan Doğulu Versiyonunu İndirmek İçin [hidepost]Tıklayınız[/hidepost]
Kibariye ve Özlemtekin Versiyonunu İndirmek İçin [hidepost]Tıklayınız[/hidepost]
Rar Şifresi: reklammuzik.com

Turkcell’in “Daha Fazla Hayat” sloganıyla yayına giren yeni reklam filmi son dönemde dikkatleri üzerine çekiyor. Reklam’ın Müziği; Beko, Vestel, Ufo, Uludağ gibi reklam müziklerinin bestecisi olarak tanıdığımız Atakan Ilgazdağ tarafından bestelenmiş. Jingle’ın vokallerinde ise Kenan Doğulu var.

Turkcell yeni imaj kampanyasını daha fazla mutluluk, daha fazla başarı, daha fazla iletişim, daha fazla seçenek, daha fazla özgürlük, daha fazla eğitim sloganıyla teknolojik yenilikleri cebimize getirerek hayatı kolaylaştırma düşüncesi üzerine kurmuş.

Reklam müziğinin Özlem Tekin ve Kibariye tarafından seslendirilmiş Rock ve Arabesk versiyonları da bulunuyor. Bu versiyonları da Download kısmından indirebilirsiniz. Dinleyince kulaklarınıza inanamayacaksınız. Türkiye’de bu tarz jingleları yapabilecek müzisyenler olduğunu bilmek çok güzel, eline sağlık Atakan Ilgazdağ…

devami

Giriş yapın