Kanal D Tanıtım Müziği 2010

Marka: Doğan Yayın Grubu
Ürün: Kanal D Yeni Yayın Dönemi 2010 – 2011 Tanıtım Müziği
Müzik: Ajda Pekkan – Haykıracak Nefesim
Download: [hidepost]İndirmek İçin Tıklayınız[/hidepost]
[hidepost]Şifre: reklammuzik.com[/hidepost]

KANAL D 2011 – 2012 TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamıza Katılarak Yeni Reklam Müziklerinden Haberdar Olabilirsiniz. 

Kanal D’nin, yeni yayın dönemi tanıtım filmleri bu yıl da çok konuşulacağa benziyor.
Bir gelenek haline gelmiş filmlerde bu yılki konsept “Kanal D’de Karaoke” olarak belirlendi. Kanal D’nin tüm program yüzleri ve dizi oyuncularının, Ajda Pekkan’ın “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile” adlı şarkının bir mısrasını karaoke olarak seslendirdiği filmler kanalın bu seneki iddiasını da ortaya koydu. Çekimlerin yapılacağı Ata Stüdyoları’nda tam bir karaoke parti atmosferi yaratıldı. Stüdyonun ilk misafirleri “Kavak Yelleri” dizisi oyuncuları oldu. Türkan Saylan’ın hayatının anlatıldığı “Türkan”ın başrol oyuncularından Pınar Öğün ve Özgürcan Çevik de heyecanlarıyla dikkat çekerken Beyaz, yılların verdiği tecrübeyle sergilediği olağanüstü performansı sayesinde stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu. Çekimler Arka Sokaklar oyuncularıyla sürdü…

“Karaoke” fikri nasıl ortaya çıktı?

Bir Kanal D geleneği haline gelmiş tanıtım filmlerinden bir yenisinin üzerine daha çalışmaya başlarken, hem Kanal D yönetiminin hem reklam ajansı Rafineri’nin aklında tek bir şey vardı; Her sene bir önceki senenin önüne geçecek bir film çıkarmak. Kanal D yönetimi, aylar öncesinden, Mayıs ayında Reklam ajansı Rafineri’ye yeni yayın dönemi tanıtım filmi için ön bilgileri verdi.

Bir aya yakın, titiz ve özenli bir çalışma sonucunda, Kanal D yönetimi ve Rafineri ekibi yeni yayın dönemi konsepti için toplantılara başladılar. Bir dizi toplantının ardından, sunumu yapılan önerilerden bir tanesi olan “Kanal D’de Karaoke” projesi üzerinde karar kılındı. Buna göre; çekilecek yeni yayın dönemi filminde Kanal D’nin tüm program yüzleri ve dizi oyuncuları, Ajda Pekkan’ın hafızalarda yer eden “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile” adlı şarkının bir mısrasını karaoke olarak seslendirecekti.

Bu şarkı sanki, Kanal D’nin dizi ve programları için yazılmış / Şarkının sözlerindeki müthiş uyum

Kanal D’nin Karaoke fikrini bu kadar sevmesinde, şarkının Kanal D ailesinin dizi karakterlerine uygun mısralarının bulunmasının çok etkisi vardı. “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile” şarkısının neredeyse her mısrası, Kanal D’nin yeni yayın döneminden bir dizi veya programını tarif eder gibiydi. Durum onu gösteriyordu ki; bu şarkının hiçbir mısrası rasgele söylenmeyecek, her mısra, uygun program ve dizi karakteri ile hayat bulacaktı.

Bir yorum için “Kanal D Tanıtım Müziği 2010”

haticeaslan demiş ki:

tek kelime ile harika. kanal d her zaman yanındayız

Yorum yap

Yorum yapmak icin giris yapmalisin.


Giriş yapın