Yasal Uyarı

Reklammuzik.com, reklam müziği sever bir grup tarafından kurulmuş ve amacı reklam müziği severlere yardımcı olmak olan bir reklam müziği paylaşım sitesidir. Herhangi bir ticari kaygı güdülmeden kurulmuştur.

Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalar her sanatçının veya hak sahibinin kendi isimleriyle tescil edilmiş eserlerinin dijital kopyalarıdır. Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır. Müzik dosyalarını bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılmaktadır. Bu tür bir yasal işlemde Reklammuzik.com, hosting şirketimiz ve sitemizde reklamı ya da banner’ı bulunan diğer siteler bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca bu dosyalar (müzik, program, film ve her türlü belli ücreti bulunan lisanslı ürünler vs.) sitemiz serverlarında bulunmadığından dolayı; dosyaları bulunduran server sorumluluğu altındadır. Sitemiz sadece bu dosyalara erişimi sağlayan linkleri bulundurmaktadır. Sitemizde verilen linklerdeki her türlü veri, dosya, program, mp3 tüm erişime linklenmiş downloadların vs. yasalara aykırı kullanımı siteyi değil kullanıcıyı bağlar.

Lütfen indirdiğiniz dosyaları virüslere karşı tarayınız. Dosyaların bilgisayarınıza vereceği zararlardan sitemiz sorumlu tutulamayacaktır. Eser sahiplerinin admin@reklammuzik.com adresiyle tarafımıza ulaşmaları ile sitemizde bulunan linkleri kaldırılacaktır. Sitemizi ziyaret edip içeriğinden faydalanan herkes bu uyarıyı okumuş ve kabul etmiş sayılır.


Giriş yapın

Kategoriler

Sponsor
    Jingle Stop | Jingle, Reklam Müzikleri, Kurumsal Müzik Yapım Hizmetleri

Baglantilar

Reklam arsivi

Kılavuz